Do Cyberpunka daleko

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Lipiec 2016
  • Komentuj 1

Jest praca dla kogoś z doświadczeniem

Jest praca dla kogoś z doświadczeniem

Jak bardzo zaawansowane są prace nad Cyberpunkiem? Wygląda na to, że CDP Red jeszcze na dobre nie zaczął. Studio poszukuje producenta, który poradzi sobie z zarządzaniem tak wielkim projektem jakim będzie Cyberpunk.  Przykro nam, że z Wiedźminem na razie kończymy, ale na horyzoncie zaczyna powoli widać Cyberpunka. Plotki mówią, że w grę być może zagramy już na święta Bożego Narodzenia 2017 roku, ale najpierw Redzi muszą znaleźć producenta gry.
Łatwo pewnie dostać się nie będzie, bo deweloper wymaga co najmniej dwuletniego doświadczenia przy tworzeniu produkcji filmowych lub gier AAA. Zadanie jakie będzie stało przed nowym pracownikiem wydaje się ogromne: koordynowanie procesu tworzenia gry, pisanie raportów z postępów prac czy odpowiedzialność za zatrudnianie nowych członków zespołu to tylko niektóre z rzeczy, z którymi przyszły producent będzie musiał sobie poradzić. Dla Was nie będzie to żadnym problemem, ale CDP Red zapewni nawet przyszłemu pracownikowi lekcje języka polskiego jeżeli okaże się, ze najwłaściwszy kandydat pochodzi spoza naszego kraju. Potencjalny producent musi się także liczyć z przeprowadzką do Warszawy. Co ta informacja oznacza dla graczy? Niestety wygląda na to, że do powstania Cyberpunka jeszcze bardzo daleko, ale widać studio na serio zabiera się za swój przyszły hit. Podanie w sprawie pracy możecie składać na stronie Redów. Jak już dostaniecie robotę to dajcie znać jak idą Wam prace ; ).

Gry wyczekujemy z niecierpliwością!

Gry wyczekujemy z niecierpliwością!

[źródło: twitter.com, pl.cdprojektred.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze