Własna talia Gwinta

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 06 Styczeń 2017
  • Komentuj 3

Tworzenie kart nigdy nie było tak łatwe!

Tworzenie kart jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Po wprowadzeniu do Gwinta systemu rankingowego nadszedł czas, aby oddać w ręce graczy możliwość współtworzenia gry. Projekt co prawda stworzył fan, ale Redzi chyba nie mają nic przeciwko. Pomysłu nie zawdzięczamy pracownikom CD Projekt Red, bo strona umożliwiająca tworzenie swoich własnych kart została zbudowana od podstaw przez francuskiego programistę, który nad projektem spędził długie grudniowe noce. creator Jako, że mamy do czynienia z tworem fana, to cały projekt mógł w każdej chwili zostać przez Redów skasowany. Na szczęście, ku uciesze graczy, do tego nie doszło. Ponadto w mediach społecznościowych Gwinta pojawiły się wiadomości, które wydają się potwierdzać, że kreator ma szanse na zakorzenienie się w karciance na dobre.
https://twitter.com/PlayGwent/status/816597504011673600
Strona pozwala na stworzenie dowolnej karty ze wszystkimi szczegółami, takimi jak: przynależność frakcyjna, stopień rzadkości czy jakość. Nowe karty nie istniałyby bez odpowiedniej nazwy, opisu oraz grafiki, co natychmiast zachęciło internetowych śmieszków do działania.

Najlepsza karta została już wybrana!

Najlepsza karta została już wybrana!

Tak więc, obok ''Muru Donalda Trumpa'', ''Zdezorientowanego dyrektora CDP-RED'', czy ''Pijanego Geralta'' znajdziemy też na szczęście karty, które można by wziąć za żywcem wyjęte z normalnego Gwinta. Podgląd stworzonych kart oraz ich ocenianie zapewnia nam znajdująca się na stronie galeria. Jeśli masz pomysł na kartę, to już teraz wejdź na stronę kreatora i spróbuj swoich sił w gronie karcianych twórców. Ja już skorzystałem: gwent_custom_23ce273e77f91becc4957a6311dd51ae [źródło: pcgamer.com, gwentdb.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze