Gwent Homecoming

  • Autor: Mateusz Chraniuk
  • Opublikowano: 14 Kwiecień 2018
  • Komentuj 2

Wczoraj (13 kwietnia) na oficjalnej stronie Gwinta ukazał się list otwarty od CD Project Red. Na początku zespół Gwinta dziękuje nam, że jesteśmy oraz wspomina same początki: zapowiedź na targach E3 w 2016, nastepnie start zamkniętej bety jesienią, a pół roku później open bety.

W dalszej części listu mamy przedstawienie projektu “Gwent Homecoming”. W skrócie projekt ten będzie trwał przez kolejne 6 miesięcy. Podczas jego realizacji będzie dopracowywana gra. Wraz z końcem tego projektu zakończą się beta testy oraz swoją premierę będzie miała pierwsza kampania dla pojedynczego gracza “Wojna Krwi”. Czekają nas również dwie duże aktualizacje gry (z czego pierwsza jeszcze w tymmiesiącu), usprawnianie mechanik gry, zmiana pola bitwy (nowe plansze), dodanie brakujących kart premium i wiele innych ciekawostek.

Cały list możecie przeczytać tutaj.

[Źródło: playgwent.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze