Władca Pierścieni otrzyma nowe MMORPG!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2018
  • Komentuj 3

Uniwersum stworzone przez Tolkiena jest ogromne i nawet po tylu latach wciąż zachwyca. Mieliśmy mnóstwo komiksów, kilka filmów (gorszych i lepszych), a do tego nie zabrakło i gier (również gorszych i lepszych). O książkach nie wspominam, bo to klasa sama w sobie. A co z MMORPG?

Jedno już mamy od ponad dekady. Lord of the Rings Online dostępne jest od dawna i nadal cieszy się dobrą pozycją na rynku. Daleko temu tytułowi do konkurencji na szczycie, niemniej fani Śródziemia znajdą w nim swoją oazę spokoju.

Widocznie to jednak za mało! Hobbitami wstrząsnęła bowiem wiadomość o kolejnej grze MMORPG w świecie Władcy Pierścieni. Athlon Games stworzy nową, sieciową produkcję w tym uniwersum. Co lepsze, akcja toczyć się będzie przed książkową trylogią!

Tych twórców macie prawo nie znać – przyznam szczerze, że i ja pierwszy raz o nich słyszę. Pewne powątpiewanie może budzić fakt, że deweloper jest częścią chińskiej korporacji Leyou Technologies Holdings Limited. Z Azji MMORPG-i przychodzą do Europy i to gęsto. Niestety, w ślad za ilością nie idzie jakość, pozostaje mieć zatem nadzieję, że w przypadku Władcy Pierścieni będzie lepiej.

O produkcji nie wiemy nic poza tym, że być może będzie wspierała cross-play pomiędzy konsolami oraz PC-tami. Pozostaje zatem liczyć na to, że nie trzeba będzie wzywać Gondoru po pomoc…

[Źródło: Leyoutech]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze