Wirtualny Urbex - Explorer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Opuszczone budynki, pomieszczenia opowiadające dziesiątki historii. Odważni zwiadowcy, którzy zapuszczają się w ruiny i pokaz sztuki ulicznej w wykonaniu wandali. Tak wygląda codzienność Urbexowców. Gdyby nie fakt, że często przestaje to być bezpieczne, można by polecić taką formę zwiedzania każdemu. Jest jednak alternatywa. Możecie poczuć tę adrenalinę ze zwiedzania opuszczonych miejsc przed własnym komputerem!

Na Kickstarterze pojawiła się nowa gra od Machaela Christophera Smitha. Explorer pozwala prawie dosłownie wejść w buty Urbexowców. Gra skupia się na realistycznych mapach pełnych detali, a każda mapa zawiera własną historię, którą możemy odkryć.

Zobacz Explorer na Kickstarterze! 

Tworzona jest na silniku Unreal Engine 4 i wygląda obłędnie już we wczesnej alphie, chociaż pracuje nad nią malutki zespół. Gra powstanie nawet jeżeli zbiórka nie okaże się sukcesem, jednak twórcy mierzą się z wieloma trudnymi modelami, a każde wsparcie wspomoże ich prace nad tytułem.

Zobacz również Instagrama projektu.

Muszę przyznać, że może to być nowa, ciekawa gałąź gier z gatunku horroru, chociaż nie będziemy ani walczyć, ani uciekać przed potworami. Zobaczcie sami screeny z opuszczonej szkoły. Chciałoby sie pozwiedzać, prawda?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze