Wiesz wszystko o Lidze?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Październik 2016
  • Komentuj 0

Wiesz wszystko o LoLu? Sprawdź!

Wiesz wszystko o LoLu? Sprawdź!

Jesteś największym fanem League of Legends? O grze, mechanice i postaciach wiesz wszystko? Niedługo będziesz mógł to udowodnić dzięki League of Guessing (LoG), w której do sześciu graczy naraz zmierzy się w konkursie wiedzy o Lidze. Gra jest od dłuższego czasu dostępna w sklepie Play i jeśli wierzyć temu co tam napisano w LoG gra już co najmniej milion graczy. Mimo tego, że Riot nie jest w żaden sposób związany z twórcami z PinchPoint Inc. to gra trafi na Steama. Właściwie to już się tam znajduje, ale ciągle czeka na oficjalną datę wydania. W dużym skrócie: League of Guessing to gra-quiz, w której będziecie mogli wykazać się swoją wiedzą na temat hitu Riot. Dla przykładu: gra pokaże Wam ilustracje przedstawiające umiejętności danego bohatera, zadaniem graczy (a tych może być nawet sześciu na raz) jest jak najszybsze odgadnięcie który z bohaterów z niej korzysta:
_FFdxds Co na to wszystko Riot? W końcu gra wykorzystuje ich świat i pokazuje grafiki żywcem przeniesione z z LoLa. Na szczęście dla graczy Riot nie ma większego problemu z użyczaniem swojego świata innym deweloperom tak długo jak tworzone przez zewnętrzne studia gry będą zupełnie darmowe i nie będą korzystały z mikropłatności. Problemem może być jedynie czcionka jaką PinchPoint Inc. użyło przy tytule, bo ta jest niemal identyczna jak w MOBA od Riot. Jak napisałem wcześniej gra nadal czeka na datę premiery na Steamie, ale ta ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Mieliście okazję zagrać/będziecie chcieli ją wypróbować u siebie na PC? Dajcie znać!

Premiera na PC już w tym miesiącu

Premiera na PC już w tym miesiącu

[źródło: steam.compcgamer.complay.google.comriotgames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze