Rework bardzo starej postaci w LoL-u

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2018
  • Komentuj 9

Kurde, kiedyś to było. Za czasów kiedy praktycznie nikt nie słyszał o League of Legends, zagrywałem się w to dzieło Riot Games podczas jej bety. Wtedy, w 2009 roku to był rzeczywiście rewolucyjny tytuł. Dla mnie przygoda z nim zakończyła się jakieś trzy lata temu, co nie zmienia faktu, że bacznie obserwuję kolejne doniesienia. W końcu lidera rynku MOBA trzeba znać!

Tutaj muszę się przyznać, że ogromną radość sprawiła mi informacja o reworku Nunu. Nietypowy duet (nie zapominajmy, że to dwie postacie!) był w League of Legends praktycznie od samego początku. Przez dziewięć lat otrzymał kilka poprawek i drobniejszych zmian, ale prawdziwego liftingu brakowało. Zwłaszcza, ze w tym czasie wyszła ogromna ilość nowych postaci, a nasze Yeti pokrywało się kurzem i wyglądało coraz gorzej.

Na szczęście już koniec smutków! Nunu ze swoim towarzyszem, Willumpem, wracają do Runeterry w zupełnie nowej odsłonie. Nie będę się rozwodził nad jego umiejętności, bo ich prezentację macie powyżej. Zamiast tego docenię Riot Games za nadanie tym postaciom charakteru, co z kolei zobaczycie poniżej.

Gracze League of Legends w końcu mogą zauważyć, że Nunu to duet chłopca i yeti. Ich historię możecie przeczytać w tym miejscu i zapewniam Was, że jest iście magiczna. MOBA może Was nie bawić, ale docenić Riot Games warto, bowiem od tylu lat trzymają miliony graczy przed monitorami i to przy pomocy jednej gry.

Jakby co, nowy Nunu jest już dostępny w grze!

[Źródło: League of Legends]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze