Wiemy wszystko o Scorpio

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Kwiecień 2017
  • Komentuj 4
Siostrzana strona Eurogamera, Digital Foundry, dostała od Microsoftu ekskluzywne dojście do najnowszej konsoli Microsoftu. Jak potężny naprawdę jest Scorpio? Microsoft sporo obiecywało zapowiadając Project Scorpio, a dziś mamy okazję sprawdzić, czy w Redmond dotrzymano słowa.
"> Poprzez serwis Digital Foundry ujawniono dziś specyfikacje techniczną Xboxa One Scorpio. Przeprowadzający prezentację Richard Leadbetter z Digital Foundry wydaje się być zadowolony z możliwości sprzętu. Wspomina choćby, że miał okazję zobaczyć działanie testu dema ForzaTech na silniku z Forza Motorsport 6 w 4K przy ''doskonałych 60 klatkach na sekundę''. stplwqj3f0vv8q8crasy Jak Wam się podoba Scorpio? Na papierze konsola wygląda imponująco, czy to wystarczy żeby przebić, słabsze na pierwszy rzut oka PS4 Pro? Wiemy, że na Scorpio odpalimy gry z Xboxa 360 i One, ale co z grami na wyłączność?

Premiera jeszcze w tym roku?

Premiera jeszcze w tym roku?

[źródło:
">DigitalFoundry, eurogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze