Wielki wieczór Sony w Paryżu?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Październik 2017
  • Komentuj 5

Deklaracje mówiące o tym, że 30 października podczas Paris Games Week Sony będzie miało dla nas jakieś poważne zapowiedzi pojawiły się na twitterowym koncie europejskiego PlayStation. Jakich gier możemy się spodziewać?

Z zapowiedziami od Sony różnie bywa, niedawno mówili o bardzo ważnej zapowiedzi związanej ze swoimi konsolami. Czekaliśmy na jakieś wieści i w końcu Sony ujawniło: PS4 dostanie specjalną, przygotowaną pod Gran Turismo edycję. W żadnym wypadku informacja o wyścigowej edycji PS4 nie była tą, na którą gracze czekali kiedy Sony mówiło o ważnej konsolowiej zapowiedzi. Oby i tym razem Sony nas nie zawiodło.

Na twitterowym koncie europejskiego PlayStation pokazała się informacja, że na odbywających się pod koniec października Paris Games Week Sony zapowie kilka dużych gier:

Naprawdę mamy na co czekać, czy Sony niepotrzebnie podkręca atmosferę?

Jakie to ważne zapowiedzi może mieć Sony w zanadrzu? Fani na pewno chętnie poznaliby daty premier kilku nadchodzących hitów: Detroit: Become Human czy The Last of Us: Part II  - obie te gry w rubryce ''premiera'' mają póki co wpisane ''2018 rok'', ale konkretniejszych danych na ten temat nie ma.

Na pewno nikt by się nie obraził jeśli Sony powiedziałoby o jakiś szczegółach dotycząych nowego dziecka Hideo Kojimy, czyli Death Stranding, chętnie dowiedzielibyśmy się też daty premiery dwóch z ciekawszych projektów pokazanych podczas E3 - mowa o zombiakowym Days Gone oraz kooperacyjnym A Way Out. 

A może... a może Sony powie coś o Playstation 5, o którym ostatnio coraz częściej mówi się w branżowych kuluarach. Opcja z pokazaniem/zapowiedzią PS5 wydaje się o tyle mało prawdopodobna, że Japończycy z taką informacją pewnie będą woleli poczekać na E3 lub swoje domowe Tokyo Game Show. 

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze