Już dziś Wielki Finał Ligi Akademickiej!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2018
  • Komentuj 0

Zobacz Wielki Finał Ligi Akademickiej!

Już dziś poznamy odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto zostanie mistrzem pierwszego sezonu Ligi Akademickiej? O godzinie 20 w Wielkim Finale powalczą Smoki z Politechniki Krakowskiej i Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej!

Wczorajsze półfinały już za nami. W pierwszym pojedynku wieczoru wyższość Smoków z Krakowa musieli uznać zawodnicy reprezentujący AGHentów z
Akademii Górniczo-Hutniczej. O godzinie 20:00 w szranki stanęły reprezentacje Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej i Tyranozaury z Warszawskiej Akademii Technicznej i to studenci z Wrocławia okazali się zwycięzcami. 

Dziś o godzinie 18:00 będziecie mogli zobaczyć pojedynek Tyranozaurów z AGHentami w walce o trzecie miejsce. Wszystko oczywiście transmitowane będzie na JaRock.pl, o tutaj.

Ale to na godzinę 20:00 zaplanowano największe emocje - w finałowym pojedynku wieńczącym I sezon Ligi Akademickiej zmierzą się wrocławcy Inżynierzy ze Smokami z Krakowa. Dodatkowym smaczkiem jest udział jednego z najpopularniejszych streamerów i komentatorów League of Legends Damiana ''Nervariena'' Ziaji w roli komentatora.

Która kadra okaże się najlepsza? Kto zgarnie nagrody o wartości 10 tysięcy złotych ufundowane przez firmę AORUS? Pamiętajcie, że także na Was czekają specjalne konkursy i nagrody! Jakie? Wbijcie na stream i wszystkiego się dowiecie!

Zobacz Wielki Finał Ligi Akademickiej!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze