Turniej VERSUS GEFORCE RTX

  • Autor: Michał Wojewódka
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2019
  • Komentuj 0

VERSUS GEFORCE RTX to dwudniowy turniej zorganizowany przez firmę NVIDIA oraz markę HP Omen, który odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2019 roku w Julinku pod Warszawą.

Versus #FRAMESWINGAMES

To małe gamingowe święto skupi się na rozgrywkach w Apex Legends od Electronic Arts oraz Fortnite od studia Epic Games. Mierzyć będzie się ze sobą sześć drużyn stworzonych z gwiazd Twitch i YouTube. Każda z nich będzie reprezentować swoje kraje w walce o zwycięstwo. Zobaczyć można więc zawodników z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich oraz nasz polski team, w skład którego wchodzą z Izak, UrQueeenHighstyled oraz Leh. Ich zmagania będą komentować  Wojciech ‘Łozo’ Łozowski i Bartłomiej ‘Tybek’ Tybor.

Versus Poland

Pomijając e sportowe emocje turniej będzie też pokazem możliwości laptopów HP Omen X 2S 15. To właśnie te maszyny napędzane kartami graficznymi GeForce RTX 2070, mają pomóc zawodnikom wspiąć się na szczyt ich możliwości. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami dla widzów, a już teraz możecie uzyskać  rabat wysokości 1000 zł na laptopy HP Omen wyposażone w karty GeForce RTX, wpisując podczas zamówienia na stronie x-kom kod VERSUS.

Jeśli więc jesteście głodni wrażeń i emocji, serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze