Koniec fazy grupowej TMLA LoL oraz TMLA OW!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 16 Kwiecień 2018
  • Komentuj 0

Overwatch: ow.ligaakademicka.pl

W ostatnim meczu pomiędzy liderami grupy A – Smoki [PK] i Konstruktorzy [PW] byliśmy świadkami jednoznacznego zwycięstwa reprezentantów z Warszawy. Konstruktorzy wygrali 4-0 i ostatecznie przypieczętowali pierwsze miejsce w grupie. Z drugiego miejsca wyjdą Smoki.

W grupie B oglądaliśmy najbardziej emocjonujące spotkanie, w którym Ninja [PJATK] grali o wszystko z Jagiellonami [UJ]. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-3 dla Krakusów, którzy tym samym dowiedli swojej dominacji w grupie i odebrali szansę awansu Ninja. Ta porażka umożliwiła awans z drugiego miejsca reprezentacji Akademii Morskiej w Szczecinie – Rekinom.

W grupie C ponownie mieliśmy okazję zobaczyć pojedynek tytanów – Byki [PWR] vs Wikingowie [ZUT]. Oba teamy walczyły o pierwsze miejsce w grupie. Finalnie, zwycięstwo przypadło Bykom, którzy po remisie na pierwszej mapie, zakończyli spotkanie z wynikiem 1-2.

Dzięki temu, Wrocławianie wychodzą z pierwszego miejsca, a zaraz za nimi Wikingowie.

W grupie D o tytuł lidera walczyły reprezentacje AGH – AGHresorzy oraz UAM – Herosi. Pomimo wielkich oczekiwań, mecz okazał się szybkim i jednostronnym spektaklem w wykonaniu Krakusów z AGH, którzy zakończyli spotkanie 4-0.

To zwycięstwo zagwarantowało im pierwsze miejsce w grupie D, ale również umocniło AGHresorów w globalnym rankingu, gdzie obecnie zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów i idealnym bilansem 12-0! Z drugiego miejsca do play-off wchodzą Herosi [UAM].


League of Legends: lol.ligaakademicka.pl

Ostatni tydzień nie był specjalnie emocjonujący, ponieważ tylko jedno spotkanie miało wpływ na awans do play-off.

I to właśnie mecz Golemów [PW] z Finansistami [UEWr] był najciekawszym widowiskiem, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Warszawiaków 2-0, co przypieczętowało ich awans z drugiego miejsca w grupie B.

Liderami grupy B są Tyranozaury [WAT], które nie tylko zajmują pierwsze miejsce w grupie, ale również dominują w globalnym rankingu z kompletem punktów i idealnym bilansem 6-0.

W pozostałych grupach wszystko było już jasne i bez względu na wynik można było określić teamy,  które wejdą do ¼ TMLA LOL.

W grupie A z pierwszego miejsca wychodzą Górnicy [PolSl] z kompletem punktów i bilansem 6-1. Zaraz za nimi awansują Krasnoludy [UEKat].

Z grupy C awansują Inżynierzy [PWR] z 3 punktami i Lwy [PG] z 2 punktami. W grupie D, pierwsze miejsce należy do AGHentów [AGH], a drugie przypadło ekipie Politechniki Białostockiej – Informatykom.

Już w tym tygodniu rozegramy spotkanie ćwierćfinałowe, które rozpoczynają fazę play-off. Ta się będzie kończyć wielkim finałem, rozgrywanym na Politechnice Wrocławskiej 28.04.2018!


Starcraft 2: sc2.ligaakademicka.pl

Dziś – 16.04 – rozegramy ostatnią kolejkę fazy grupowej, dzięki której wyłonimy top 16 zawodników, którzy wejdą do fazy play-off.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze