Wiedźmińscy scenarzyści na start!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Maj 2018
  • Komentuj 2

Pomalutku, pomalutku, ale netflixowy Wiedźmin się tworzy. Showrunnerka programu pochwaliła się na Twitterze kolejnym zdjęciem z prowadzonych prac nad scenariuszem adaptacji książek Sapkowskiego. Tym razem zebrał się cały zespół scenarzystów. 

Niestety, zdjęcie tylko potwierdza, że prace nad serialem są na razie w bardzo wczesnej fazie i premiera w przyszłym roku wydaje się raczej niemożliwa. Szkoda, po cichu liczyłem, że Netflix postara się przyspieszyć prace i swojego Wiedźmina pokaże nam w przyszłym roku. Jeśli ktoś, tak jak ja, miał taką nadzieję, to chyba może już ją porzucić. 

Lauren S. Hissrich to osoba w znacznej mierze odpowiedzianla za wygląd i scenariusz Wiedźmina. Hissrich od jakiegoś czasu karmi nas tweetami z różnymi zdjęciami dokumentującymi postęp prac nad serialem. To u niej pokazana została okładka pilotażowego odcinka produkcji, to ona konsultowała się z Sapkowskim co do całokształtu Wiedźmina, to ona też chwaliła się piciem drinków z polską Żubrówką (a jakże!), co miało być celebracją przed dzisiejszym otwarciem pokoju scenarzystów:

Jak mówi sama Hissrich, dziś jest pierwszy dzień, kiedy w jednym miejscu zebrali się wszyscy scenarzyści serialu. Jej zdaniem pomysłów im nie brakuje, a do tego raczą się jeszcze szampanem. Słowem praca marzenie:

W dalszym ciągu czekamy jednak na najważniejszą informację - kto zagra Geralta z Rivii, zwanego Białym Wilkiem?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze