Wiedźmin w Lost Ark, zaraza

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Wiedźmin oraz spółka faktycznie zagubili się w portalach do innych gier, bowiem trafili do naprawdę wielu tytułów. Monster Hunter? Zaliczony. Soulcalibur? Zaliczony. AFK Arena? Zaliczona. Fortnite? Zaliczony! Teraz więc pora na Lost Ark Online, bowiem tam jeszcze nie słyszano o Białym Wilku.

Wiedźmin w Lost Ark, zaraza

Darmowe wydarzenie zawita do Lost Ark w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Australii w styczniu 2023 roku. O co chodzi? W  Lost Ark pojawia się znane postacie ze świata Wiedźmina, w tym Geralt z Rivii, Yennefer z Vengerbergu, Triss Merigold z Mariboru, Jaskier i Cirilla Fiona Elen Riannon.

Głos podłożą oryginalni aktorzy z gry w ramach historii osadzonej w nowym świecie. W wyjątkowym i limitowanym czasowo wydarzeniu, nowa wyspa, White Wolf's Haven, będzie sceną zabaw i festiwali, aż do momentu, gdy tajemniczy wir pojawi się niespodziewanie, wstrzymując uroczystości.

Podczas gdy gracze będą badać źródło niewyjaśnionego zjawiska, spotkają tajemniczego gościa z innego czasoprzestrzeni  - Geralta z Rivii, słynnego Wiedźmina. To rozpocznie łańcuch wydarzeń, w którym gracz zmierzy się z tajemnicą tego międzywymiarowego wiru, spotykając po drodze jeszcze więcej tajemniczych przybyszów. W tej kolizji światów, gracze Lost Ark połączą siły z postaciami z Wiedźmina, aby rozwiązać zagadkę, która przenika przez czas i przestrzeń.

Wydarzenie da szansę na zdobycie specjalnych przedmiotów związanych z Wiedźminem; przedmioty kosmetyczne związane z sagą, blizny dostosowywane do postaci, karty, oraz wiele innych, będą możliwe do pozyskania przez graczy tylko podczas tego specjalnego wydarzenia. Wypatrujcie więc Geralta w Lost Ark w tym miesiącu!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze