Widzieliście zapowiedź Venoma?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Luty 2018
  • Komentuj 5

Tom Hardy wcieli się w Eddie'ego Brocka w najnowszym filmie Sony opowiadającym o tytułowym Venomie. Do sieci trafił właśnie pierwszy teaser obrazu w reżyserii Rubena Fleischera.

Sony może i oddało Spidermana do Marvela, ale nie oznacza to, że Japończycy całkowicie zrezygnowali z tego świata. Najnowszy Venom do Marvel Cinematic Universe co prawda nie trafi (choć dziać się będzie w tej samej rzeczywistości co ostatni Spider-Man: Homecoming), ale nie wyklucza się udziału w filmie Człowieka Pająka. Sony zakłada, że filmem o Venomie rozpocznie tworzenie swojego własnego Sony Marvel Universe.

Venom to imię zarażonego symbiotem reportera Daily Bugle, tej samej redakcji dla której pracuje Peter Parker, imieniem Eddie Brock. Sam trailer niestety zbyt wiele o samej postaci nie mówi, ba! Nie dane nam będzie nawet rzucić okiem na tytułowego Venoma, bo po prostu w teaserze go nie pokazano:

W rolę Eddie'go wciela się Tom Hardy, aktor którego na pewno kojarzą fani filmowej trylogii Nolana o Batmanie gdzie Hardy zagrał Bane'a. Jeszcze głośniejszą rolą Anglika jest rola Maxa w fenomenalnym Mad Max: Fury Road z 2015 roku. 

Jak Wam podoba się taki Venom? Na premierę nie musimy czekać tak długo, bo ta zaplanowana jest na na szóstego października tego roku.

Premiera na jesień!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze