Poopdie - widzieliście grę PewDiePie'a?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Luty 2018
  • Komentuj 2

PewDiePie'a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Najpopularniejszy YouTuber tego świata pokazuje trailer swojej nowej gry Poopdie. Co ważne - za Poopdie odpowiadać będą Polacy ze studia Bulbware.

Jak zaraz zobaczycie na trailerze, gra jest mocno nietuzinkowa. Deweloperzy bazować będą na dość ortodoksyjnych pomysłach PewDiePie'a. Dość powiedzieć, że głównym bohaterem gry będzie zamieszkującej Królestwo Ziemi robaczek mający problem... z gazami. Z tego powodu jest ciągłym pośmiewiskiem wśród swojej społeczności.

Zresztą chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to na własne oczy:

Widać, że projekt traktowany jest nieco z przymrużeniem oka, a na stronie Poopdie dowiecie się, że gra do tej pory zebrała ''nagrody'' w kategorii ''najlepsza kupa 2018 roku'' czy ''dzięki niej straciłem dziewictwo''.

Jak już zobaczyliście na trailerze, gra trafi na urządzenia z zainstalowanym iOSem lub Androidem, ale nie znamy daty premiery dzieła Bulbware i popularnego Szweda. Poopdie nie będzie pierwszym wspólnym projektem PewDiePie'a i polskiego studia. W przeszłości popełnili już oni grę pod tytułem Bulb Boy, do której PewDiePie dołożył się finansowo.

[źródło: poopdie.com, pocketgamer.co.uk, facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze