Weekend z Falloutem 4

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Luty 2018
  • Komentuj 2

To będzie dobry weekend dla fanów postapokaliptycznych RPGów. Do poniedziałku na Steamie czeka (ma czekać!) na Was Fallout 4 i duże zniżki jeśli zdecydujecie się na zakup.

A na weekend wyjadę sobie do Bostonu...

Mijają nieco dwa lata od premiery Fallout 4, a Bethesda nadal próbuje zainteresować nim graczy. ''Czwórka'' zabiera nas na przedmieścia Bostonu, a kontrolowana przez nas postać nie zdaje sobie sprawy, że za moment nastąpi detonacja bomby atomowej. Później idzie już z górki - po 200 latach hibernacji budzimy się w schronie 111 i rozpoczynamy poszukiwania naszej rodziny po zdewastowanym wschodnim wybrzeżu USA.

Jeśli nie mieliście okazji pograć w Fallouta, to właśnie natrafia się ku temu znakomita okazja - od dziś do poniedziałku włącznie czwartą część gry możecie ogrywać nie wydając nawet złotówki. Bethesda przyszykowała dla nas darmowy weekend z Falloutem przy okazji oferując wysokie zniżki dla ewentualnych nabywców. 

Fallout 4 na pewno nie spełnił wszystkich oczekiwań graczy, ale to nadal więcej niż solidna produkcja, przy której fan postapo będzie bawił się wybornie. Zresztą co ja będę gadał:

Zawsze też możecie się skusić na zagranie w darmowego Fallout Shelter. Gierka dostępna jest zarówno na urządzenia mobilne jak i PC. Co ciekawe to właśnie Shelter jest najbardziej popularnym Falloutem w historii. Okazuje się, że w już 2016 roku w Shelter rozegrano więcej sesji niż we wszystkich poprzednich Falloutach razem wziętych

Czwórka o popularności Shelter może pomarzyć, ale jak dają ją na weekend do przetestowania za darmo, to myślę, że warto się skusić. Aha! Na oficjalniej stronie napisano, że weekend na PC rusza już dziś, ale Steam chyba nie do końca się z tym zgadza, bo póki co żadnej obniżki tam nie ma - pewnie jeszcze śpią ;)

Miłego weekendu!

[źródło: bethesda.net. steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze