Rozdają pierwszego Wiedźmina

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Kwiecień 2017
  • Komentuj 3
Pierwsza część trylogii o Wiedźminie może być Wasza za darmo. Wystarczy wejść na stronę Ars Technica, stworzyć konto i poprosić o podesłanie kodu na swój e-mail. Sprawdźcie jak rodziła się legenda! Cała historia przygód Geralta została pomyślana jako trylogia, więc dla gracza, który poznawać gry z Białym Wilkiem zaczął od znakomitej części trzeciej, będzie to okazja, żeby zobaczyć jak wyglądały początki marki jaką dziś jest ''Wiedźmin''. Wydana w 2007 roku gra nie zapowiadała jeszcze wybuchu ''geraltomanii'' jaka miał miejsce po premierze Dzikiego Gonu, choć tytuł CDP Red zbierał raczej dobre oceny. Ars Technika proponuje graczom ''Enhanced Edition'', a więc najładniej wyglądającą wersję Wiedźmina, z nowymi animacjami i znacznie skróconym czasem ładowania ekranu.

Czeka Was sentymentalna podróż do Temerii. Za darmo!

Czeka Was sentymentalna podróż do Temerii. Za darmo!

Fabuła zabierała gracza do wydarzeń dziejących się pięć lat po wydarzeniach jakie czytelnicy mieli okazję poznać w książce ''Pani Jeziora'' Andrzeja Sapkowskiego. Geralt zostaje odnaleziony nieprzytomny po pięciu latach i zabrany do wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen, a cała akcja gry dzieje się w okolicach Wyzimy będącej stolicą Temerii. Nie spodziewajcie się, że pierwszy Wiedźmin wgniecie Was dziś w fotel swoją grafiką, bo nie wgniecie, ale wydaje się, że gra stanowi tytuł obowiązkowy dla każdego kto chciałby poznać całą napisaną przez Redów historię ''Rzeźnika z Blaviken''. Promocja na Ars Technica kończy się jutro, zostało więc jeszcze trochę czasu by swoją kopię zgarnąć. Dostarczony kod wykorzystacie wchodząc o tutaj. Powodzenia na szlaku! Wio Płotka!

Jeden stalowy, drugi srebrny. Oba na potwory

Jeden stalowy, drugi srebrny. Oba na potwory

[źródło: arstechnica.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze