Wędkarski bestseller powróci 22 sierpnia!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

Ultimate Fishing Simulator 2, nowa część bestsellerowej i wysoko ocenianej gry wędkarskiej, zadebiutuje na PC w Early Access już 22 sierpnia br. W nowej odsłonie ten realistyczny symulator zaoferuje m.in. rozbudowaną rozgrywkę, znacznie lepszą grafikę oraz wiele nowości. Faza wczesnego dostępu ma potrwać ok. 6 miesięcy, a później Ultimate Fishing Simulator 2 trafi na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. W planach jest też edycja na systemy VR.

Wędkarski bestseller powróci 22 sierpnia!

Pierwsza odsłona Ultimate Fishing Simulator to jedna z najpopularniejszych gier wędkarskich ostatnich lat, a jednocześnie najwyżej oceniany w swojej kategorii symulator (89 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam i wskaźnik Metascore na poziomie 70/100). Jak podaje wydawca, tylko na PC gra została do tej pory kupiona przez ponad 350 tys. osób, podczas gdy edycja VR rozeszła się w przeszło 60 tys. egzemplarzy.

Nowa część wyróżnia się m.in. znacznie lepszą grafiką, zdecydowanie bardziej zaawansowanymi modelami ryb oraz pakietem całkiem nowych rozwiązań. Rozgrywka opiera się na systemie postępów i obejmuje m.in. udział w turniejach wędkarskich, wykonywanie różnych zadań czy swobodne łowienie.

Studio MasterCode przygotowało dwa podstawowe tryby rozgrywki – normalny (optymalna opcja m.in. dla nowych graczy) oraz realistyczny (brak niektórych elementów ułatwiających łowienie). Dzięki temu na dobrą zabawę mogą liczyć nie tylko zagorzali fani wędkarstwa, ale także gracze niemający wcześniej nic wspólnego z łowieniem ryb.

Jak zapowiadają twórcy, Ultimate Fishing Simulator 2 zaoferuje w sumie 6 dużych i zróżnicowanych łowisk. Fani wirtualnego wędkarstwa będą mogli liczyć łącznie na 60 gatunków ryb oraz ponad 200 różnych elementów wędkarskiego ekwipunku (m.in. wędki, kołowrotki, przynęty, wabiki, spławiki i sygnalizatory brań). W grze zastosowano też np. nową i znacznie udoskonaloną wersję kamery podwodnej, która zapewnia zbliżenia na haczyk i ryby.

Nowy symulator zadebiutuje na PC w trybie wczesnego dostępu (Steam Early Access) 22 sierpnia 2022 r. Ta faza potrwa ok. 6 miesięcy. Ultimate Fishing Simulator 2 ma trafić później też na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz systemy VR.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze