Warto być abonentem Twitch Prime

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Marzec 2018
  • Komentuj 1

Jeśli zastanawialiście się nad opłacaniem Twitch Prime, to nowa oferta powinna ostatecznie skłonić Was do tej inwestycji. Od 15 marca wszyscy abonenci będą mogli ściągać z Twitcha gry za darmo.

No bo kto tu kurcze nie lubi darmowych gier? Twitch rozszerza swoją ofertę dla graczy opłacających firmie abonament. Z bloga na ich stronie możecie dowiedzieć się, że od 15 marca każdy płacący użytkownik serwisu dostanie od nich darmowe gry.

Wygląda całkiem spoko

W marcu będą to Superhot, Shadow Tactics, Mr. Shifty,·Tales from Candlekeep i Oxenfree. I teraz uwaga, bo to ważne: Twitch zapowiada, że wszystkie te gry zostaną już z Wami na zawsze. Dodam jeszcze, że dołączenie do Twitch Prime oznacza także dołączenie do Amazon Prime Video. Dzięki tej drugiej usłudze dostaniecie dostęp do biblioteki filmów i seriali proponowanych przez serwis Bezosa (właściciel Amazona i od niedawna najbogatszy człowiek świata).

Twitch ujawnia jeszcze gry, które pojawią się Free Games with Prime w kwietniu i tutaj chyba też nie będzie narzekań co do proponowanych tytułów. Twitch pisze o Tales from the Borderlands, SteamWorld Dig 2, Kingsway, Tokyo 42 i Dubwars.

Jeśli szybko przeliczycie to sobie w głowie, to za 12 złotych miesięcznie (przez pierwsze pół roku, potem 26 złotych) dostaniecie pięć gier, w perspektywie dwóch miesięcy jest to aż 10 tytułów. No i jeszcze dochodzi Wam dostęp do Amazon Prime Video. 

Do zobaczenia na Twitchu!

[źródło: blog.twitch.tv]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze