Warcraft Arclight Rumble to nie żaden żart

Sięgnijcie po miniaturki, umieśćcie je na polu bitwy i SZYKUJCIE SIĘ DO ROZWAŁKI! Przedstawiamy pierwszą strategiczną grę akcji w uniwersum Warcraft, którą stworzono od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych.” – tak właśnie Blizzard reklamuje swoją najnowszą produkcję w którą zagramy na smartfonach. Bo przecież wszyscy mamy telefony, prawda?

Warcraft Arclight Rumble to nowa, mobilna gra Blizzarda

Zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych i osadzona w uniwersum Warcraft, gra Warcraft Arclight Rumble pozwoli tworzyć armie składające się z ulubionych bohaterów i złoczyńców i toczyć bitwy w wyjątkowych misjach, które sprawdzą Wasz zmysł taktyczny.

Warcraft Arclight Rumble to olśniewająca nowość, która podbija karczmy i tawerny w całej fantastycznej Azeroth – ten cudowny automat do gier napędzany przez szaloną magię gnomiej inżynierii pozwala największym bohaterom i najbardziej przerażającym złoczyńcom Azeroth ożyć w miniaturowych wersjach i toczyć bitwy.

Twórzcie armie z własnych kolekcji mini, zaczynając od przywódców, w tym tak istotnych postaci z sagi Warcraft jak wódz Wojennej Pieśni Grommasz Piekłorycz i arcymagini Jaina Proudmore, i wspomagajcie ich zwykłymi oddziałami mini i potężnymi zaklęciami. Każda misja dla jednego gracza stanowi inną strategiczną zagadkę, a do pokonania tych szalonych wyzwań konieczne jest dostosowywanie taktyki w czasie rzeczywistym:

  • Zbierzcie ponad 60 postaci z całego uniwersum Warcraft, ożywionych jako pięknie wyrzeźbione, planszowe miniaturki.
  • Zatriumfujcie w epickiej kampanii dla jednego gracza, obejmującej ponad 70 misji.
  • Grajcie w trybie współpracy ze swoimi znajomymi lub poddajcie próbie ich armie w trybie gracz kontra gracz.
  • Weźcie udział w wyprawach do podziemi lub w wymagających rajdach w trybie współpracy.
  • Dołączcie do gildii, bierzcie udział w starciach między graczami i w wielu innych atrakcjach.

Szczegółowy opis rozgrywki znajdziecie tutaj. Rejestracja do Warcraft Arclight Rumble również ruszyła, więc nie zapomnijcie się zapisać!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze