Streamem na komórkę

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2016
  • Komentuj 5
Nie możesz oderwać się od Wiedźmina? Namiętnie łupiesz w któregoś z Battlefieldów? Bez PCta czy konsoli nie pograsz... chyba, że masz smartofna z zainstalowaną aplikacją Remotr.  Niemożliwe żeby taki Wiedźmin poszedł na komórce? Remotr udowadnia, że jest to jak najbardziej wykonalne. Ba! Nawet nie zauważycie większej różnicy między jakością obrazu na swoim PC, a tą prezentowaną przez grę na urządzeniu mobilnym.
_8 Jak to działa? Wszystko dzięki potędze streamu. Aplikacja przysyła obraz i dźwięk z komputera wprost na nasze urządzenie w czasie rzeczywistym. Oczywiście jak mowa o streamie, to do poprawnego działania całego systemu potrzebne jest połączenie z internetem i odpalony domowy komputer/konsola żeby było z czego streamować. Ze sterowaniem też nie będzie większych problemów, bo Remotr ma zaprogramowany układ przycisków dla większości popularnych gier na PC. Istnieje możliwość dowolnej zmiany układu guzików tak, by w pełni odpowiadał oczekiwaniom gracza. Grę możemy kontrolować za pomocą głosu, gestów czy podłączonych peryferiów z myszką na czele.
_9k ''Użytkownik może dowolnie ustawić sobie sterowanie - można zmapować całą klawiaturę w postaci dotykowych przycisków. Aplikacja obsługuje też xInput i wspiera gamepady'' mówi Łukasz Uljasz z Remotr. Żeby można było korzystać z Remotr musicie zrobić dwie rzeczy: na swoje urządzenie przenośne ściągnąć apkę, a na PCta klienta odpowiadającego za przekazywanie obrazu. Następuje rejestracja i... to właściwie tyle. Program sam wykryje posiadane przez Was gry, możecie je także dodać ręcznie ze swojej biblioteki ze Steama. Potem nie pozostaje Wam już nic innego jak cieszyć się nawet najbardziej zaawansowanymi produkcjami na swoim tablecie czy komórce z zainstalowanym Androidem lub iOSem. Remotr możecie pobrać w kilku miejscach: ze sklepu Apple, Google Play czy ze strony Microsoftu zupełnie za darmo.

Takie cuda u Ciebie na komórce?

Takie cuda u Ciebie na komórce?

[źródło: remotrapp.commicrosoft.comitunes.apple.complay.google.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze