Wampir z maczetą

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

Serwis IGN umieścił niedawno zapis rozgrywki z Code Vein od studia Shift. Całość trwa 17 minut i pokazuje walkę, SI towarzysza oraz jak wygląda użycie nadludzkich zdolności bohatera.

W niezbyt dalekiej przyszłości, w ruinach wielkiej cywlilizacji, przyjdzie nam zmierzyć się z wysłannikami Cierni Osądu. Rozgrywka będzie oparta na walce, a rzucimy się w nią pod postacią wampira. Będziemy mieli wpływ na to, jak będzie on wyglądał, oraz jakim głosem przemówi.

Tak wygląda główny bohater, gdy się mocno zdenerwuje :D

W niemal każdym opisie gry pojawia się porównanie do Dark Souls. Cóż... nie każdy roguelike to ADOM, ale wielbiciele gier z wampirami (czyli ja :-D) na pewno będą z ciekawością śledzić newsy na temat Code Vein. Możemy spodziewać się iście mangowego rozmachu, fantazji oraz ciekawej stylistyki. Osobiściei żałuję tylko, że grafika jest mało komiksowa.

Na gameplayu, który nagrał serwis IGN, widzimy grę w postaci dość wczesnej, ale muszę przyznać, że już teraz wygląda apetycznie. Zresztą, zobaczcie sami: 

Premiera w przyszłym roku na konsolach i PC.

[Źródło: oneangrygamer.com, playstationlifestyle.net, ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze