Kolejne 20 minut z Origins

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Jeśli czekacie na Assassin's Creed: Origins, to YTbowy kanał sklepów GAME ma dla Was nie lada gratkę: do sieci wrzucili 20 minut gameplaya nagrywanego na Xboxie One X. 

Do sieci trafił kolejny obszerny materiał z rozgrywki z najnowszych asasynów, gry, która ma przywrócić blask jednej z najważniejszych serii Ubisoftu. Twórcy zdecydowali się odpuścić wydanie nowego AC w zeszłym roku i dać sobie czas na dopracowanie gry, która swoją premierę będzie miała pod koniec października tego roku. 

Ale żeby nie przedłużać, przed Wami obiecane 20 minut:

To 

To, co zobaczyliście, pochodzi z wersji alfa, możecie więc zobaczyć kilka niedociągnięć, ale generalnie gra prezentuje się bardzo dobrze i wygląda na to, że gracze liczący na wielki powrót Bractwa nie będą zawiedzeni. 

Origins przedstawi nam historię byłego Medjay imieniem Bayek. Medjay to członkowie armii egipskiej za czasów faraonów, którzy służyli jako pustynni zwiadowcy i chronili należące do władcy dobra. Egipt jednak się zmienia i wojownicy pokroju Bayeka nie są już państwu do niczego potrzebni, niektórzy widzą ich nawet jako zagrożenie dla nowego porządku.

Główny bohater da też początek Bractwu Asasynów, którzy przez następne tysiąclecia będą walczyli z ze złowieszczą organizacją mającą na celu przejąć kontrolę nad ludźmi. W średniowieczu nazywali się oni Templariuszami, a w XXI wieku kryli się pod szyldem korporacji Abstergo.

Do Egiptu przeniesiemy się 24 października 

[źródło: GAME YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze