W Interkosmos 2000 zostaniesz astronautą!

Ovid Works, polskie studio gier, ogłosiło datę premiery Interkosmos 2000 na platformie Steam. Tytuł zadebiutuje już 16 lutego 2023 roku. Aby uczcić to wydarzenie, gra będzie objęta specjalną promocją! Jej twórcy mają również przyjemność poinformować, że Interkosmos 2000 zdobył nagrodę dla najlepszej gry VR na targach Taipei Game Show 2023.

W Interkosmos 2000 zostaniesz astronautą!

Interkosmos 2000, gra dostępna już dla posiadaczy gogli Oculus w Meta Store, niedługo trafi także na Steama, będąc gotową zabrać nowych graczy w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż w wirtualnej rzeczywistości! Posiadacze gogli VR będą mogli na własnej skórze doświadczyć życia astronauty, każdy z nich przejdzie odpowiednie szkolenie, które pomoże przetrwać i ukończyć niebezpieczną misję eksploracyjną na niskiej orbicie okołoziemskiej.

Graczom zainteresowanym produkcją Ovid Works, Interkosmos 2000 zapewni emocjonującą przygodę oraz możliwość swobodnego lotu w trybie sandbox, w towarzystwie oszałamiającej oprawy wizualnej. Z kolei ekscytujący tryb fabularny pozwoli nauczyć się zarządzać statkiem kosmicznym w wirtualnym środowisku i radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami w przestrzeni kosmicznej.

Siedząc w realistycznej kapsule kosmicznej, gracze podejmą serię wymagających wyzwań celem opanowania niezbędnych umiejętności. Utrzymanie statku na orbicie i przeżycie w tych niezwykle trudnych warunkach będzie wymagało wykonania precyzyjnych manewrów. Każdy gracz nauczy się odpowiednio zarządzać silnikami, kontrolować systemy nawigacji i naprowadzania, które pozwolą zadokować się do stacji kosmicznej oraz uniknąć zderzenia z asteroidami. Ostatecznym celem jest przetrwanie i ocalenie przyszłości!

Premiera Interkosmos 2000 w wersji Steam odbędzie się już 16 lutego 2023 roku. Gra będzie umożliwiać rozgrywkę w wielu wersjach językowych. Dodatkowo, tytuł ten na platformie Oculus, dostępny do tej pory tylko w języku angielskim, zostanie zaktualizowany o nowe tłumaczenia na niemiecki, francuski, hiszpański oraz chiński uproszczony.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze