W BF I usłyszycie Rocka!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2016
  • Komentuj 24
Kiedy gracze mają głos w procesie tworzenia gry, zazwyczaj otrzymujemy produkcję lepszą i bliższą naszym potrzebom. Teraz przemówią do nas dosłownie. Gracze dla graczy.
Moi drodzy, najwyższa pora zrzucić zasłonę tajemnicy. Trio Rock & Rojo & Izak będzie odpowiedzialne za polski dubbing... Opublikowany przez ROJO na 24 lipiec 2016
Trzech muszkieterów. Rock, Rojo i Izak. Ulubione trio wielu widzów, zapowiedziało kilka dni temu tajemniczy projekt. Dziś wiemy już, że chodziło o dubbingowanie Battlefielda I. To oni swoim talentem aktorskim i wspaniałą barwą głosu będą cieszyć nasze uszy w trybie multiplayer. Efekty usłyszymy już 21 października. Póki co można posłuchać ich wrażeń z gry. Cieszymy się z takiego sukcesu i lepiej niech to będzie dobre, bo wiemy gdzie ich szukać! :)

Panowie! Oczekiwania graczy są naprawdę wielkie!

Panowie! Oczekiwania graczy są naprawdę wielkie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze