Z N’Zothem powalczymy już niedługo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Październik 2019
  • Komentuj 5

Niespodzianka! BlizzCon zbliża się do nas wielkimi krokami, a tu Blizzard zapowiada aktualizację 8.3 do World of Warcraft. Spodziewano się, że deweloperzy będą o niej opowiadali na konwencie, a tutaj trzy tygodnie przed imprezą dostajemy informacje na jej temat. Jakby tego było mało, jest ona już dostępna na serwerach testowych. Oznacza to nie mniej, nie więcej, że patch 8.3 pojawić się powinien w World of Warcraft jeszcze w tym roku. Gotowi na Visions of N’Zoth?

Visions of N’Zoth, czyli patch 8.3

Odpowiem za Was – NIE JESTEŚCIE GOTOWI! Poważnie, zawartość aktualizacji może nie zwala z nóg, ale zdecydowanie jest powodem, aby wrócić do Battle for Azeroth. Dostaniemy kontynuację fabuły, nowe zadania, przedmioty, wierzchowce, a do tego rajd Ny'Alotha - The Waking City na którego końcu czekać będzie na nas sam N’Zoth.

Nie wiadomo, czy nasza przygoda z tym Starym Bogiem zakończy się jeszcze w tym dodatku, czy będzie to jedynie wstęp do potyczek z tymi mackami, które będą kontynuowane w nowym dodatku. O tym przekonamy się pewnie podczas finałowej scenki.

Co dalej? Dostaniemy dwie, nowe sprzymierzone rasy. Horda przygarnie rasę Vulpera, Przymierze z kolei powita Mechagnomy. Przyznam szczerze, że wyglądają ciekawie, mają fajne wierzchowce i jeszcze ciekawsze zdolności rasowe. Tak przynajmniej wynika z informacji dostarczonych przez „dataminerów”.

Koszmar zagrozi graczom World of Warcraft

Poza tym, udostępnione zostaną Heritage Armors dla Goblinów oraz Worgenów. Warto przypomnieć, że te dwie rasy dostały w aktualizacji 8.2.5 odnowione modele. Visions of N’Zoth to również nowość w postaci „Assaults” oraz „Horrific Visions”. Te ostatnie dotkną stolic obu frakcji i wprowadzą do nich chaos, wymieszany z koszmarem oraz delikatną nutką przerażenia. Palce lizać!

Ostatnim tchem wspomnę również o tym, że aktualizacja 8.3 do World of Warcraft, przebuduje również Auction House od podstaw oraz doda legendarną pelerynę oraz kolejne rzeczy do naszyjnika Heart of Azeroth. No i wrócimy do Pandarii! Będzie się działo.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze