Warcraft 3 właśnie dostał potężnego patcha

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 22 Luty 2018
  • Komentuj 1

Warcraft IV? A może remaster Warcrafta III? Blizzard coś kombinuje, bo do Warcrafta trafił właśnie sporych rozmiarów patch.

Całkiem niedawno mogliście u nas przeczytać o plotkach, jakie pojawiły się w sieci w związku z wypowiedzią dwóch rosyjskich graczy. Gracze głowili się nad tym, czego dotyczyć będzie tajemnicze wydarzenie, które pod koniec lutego organizuje Blizzard.

Dzisiaj studio uchyliło rąbka tajemnicy. Po pierwsze, Warcraft 3 dostanie nie lada patcha. Całkiem nieźle jak na grę, która trafiła do nas w 2002 roku. Co znajdziemy w patchu? Zmianę w statystykach i umiejętnościach bohaterów (pełną listę znajdziecie tutaj), Polepszy się balans rozgrywki, dodane zotanie lobby dla 24 graczy oraz testowane będzie wsparcie dla monitorów szerokoekranowych. Udoskonalenia obejmą też World Editor (po szczegóły odsyłam tutaj) a część bugów zostanie naprawiona.

Blizzard zapowiedział, że to tylko początek - zdecydowali sie na politykę małych zmian rozłożonych w czasie. Zatem, fani Warcrafta, trzymajcie rękę na pulsie!

Dodatkowo Blizzard ogłosił imprezę - Warcraft 3 Invitational, która odbędzie się w dniach 27-28 lutego. Uczestnicy zjadą się do sedziby głównej Blizzarda w Kalifornii. Wśród nich zobaczymy takich profesjonalnych graczy jak: Manuel 'Grubby" Schenkhuizen, Park "Lyn" Joon czy Kim "ReMinD" Sung Sik. Imprezę będzie można śledzić na kanale Back2Warcraft Twitch.

Rok temu pojawił się remaster StarCrafta, więc Blizzard idzie za ciosem. Zresztą, co w tym złego? Jeśli gdzieś tam w planach jest kolejna część strategii, to umożliwienie młodszym graczom poznania kultowej produkcji jest dobrym posunięciem.

[źródło: eurogamer.net, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze