VELONE ukaże się 21 kwietnia

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

VELONE przenosi graczy na odległą i umierającą planetę, w którą uderzył meteoryt, co spowodowało, że większość źródeł energii na planecie przestała działać. Jedynie poprzez budowanie i programowanie maszyn hydraulicznych do produkcji i umieszczania cennych kamieni Velone można ocalić cywilizację obcych.

VELONE ukaże się 21 kwietnia

Aby pokonać każdy z czterdziestu unikalnych poziomów i dowiedzieć się więcej o planecie, jej mieszkańcach i klimacie, gracze muszą umieścić kamienie Velone w odpowiednim miejscu. Maszyny można zaprogramować na wiele różnych sposobów, a każdy poziom ma swoje unikalne rozwiązania, które wymagają logicznego myślenia i kreatywnych pomysłów.

Gracze mogą starannie dobierać zadania i powoli ulepszać swoje konstrukcje, dzięki czemu znalezienie rozwiązania jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Gdy wszystko jest już ustalone, gracze mogą usiąść wygodnie i cieszyć się automatyzacją i bezbłędną realizacją swoich planów. W czasie gdy relaksująca atmosfera nadaje grze dodatkowy medytacyjny charakter.

Jednoosobowe studio Zar21 zostało założone przez artystkę Eve Nohl, która jest znana ze swoich artystycznych i logicznych gier wideo. Gra VELONE została stworzona we współpracy z programistą Moritzem Krohnem i jest inspirowana grą klasycznym  Opus Magnum. VELONE dostępne będzie na platformie Steam 21 kwietnia 2022 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze