Uzzuzzu My Pet na Pstryczku jeszcze w tym roku

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Marzec 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, jeden z wiodących wydawców gier na Nintendo Switch ogłosił rozpoczęcie współpracy z koreańską firmą OOSSO Inc. – zajmującą się licencjonowaniem postaci w przestrzeni medialnej. Dzięki nawiązanej współpracy, już w tym roku sławni w całej Korei Południowej i części Azji – przyjaciele z Uzzuzzu My Pet zagoszczą w grach i aplikacjach, stworzonych z myślą o miłośnikach konsoli Nintendo Switch na całym świecie i w każdym wieku.

Uzzuzzu My Pet na Pstryczku jeszcze w tym roku

Do tej pory czwórka zwierzęcych przyjaciół oprócz popularnych filmów animowanych czy maskotek – zadomowiła się poprzez aplikacje Urzędu Skarbowego u ponad 8 milionów koreańczyków. Oprócz Korei Południowej, seria i produkty z nią związane jest również popularna między innymi w Chinach i Indonezji.

Pod koniec pierwszego kwartału 2023r. RDG zapowiedział premiery trzech tytułów z serii Uzzuzzu My Pet na Nintendo Switch, z których pierwsza z nich – Uzzuzzu My Pet z pięknymi kolorowankami pojawi się jeszcze pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku.

W planach na kolejne kwartały jest zegarek z przyjaciółmi Uzzuzzu – który dołączy do grona jednej z najbardziej popularnych serii aplikacji stworzonych przez RedDeer.Games. Podobnie jak w poprzednich wersjach, użytkownicy będą mogli dostosować swój zegarek, wybierając swojego ulubionego zwierzaka, lub całą paczkę.

Ostatni zapowiedziany tytuł na ten rok, dotyczyć będzie gry towarzyskiej w świecie dla Uzzuzzu My Pet, która wraz z bohaterami zabierze użytkowników konsol Nintendo Switch na prawdziwie szalone i roztańczone spotkania ze znajomymi.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze