Diabeł w wersji mini

  • Autor: Bartek Stopyra
  • Opublikowano: 17 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Trzecia część klasyka Blizzarda miała swoją premierę w 2012 roku na PCtach, a w następnych latach na wszystkich konsolach. Pomimo upływu lat, Diablo 3 nadal ma swoje grono aktywnych graczy przemierzających lochy. Wersja na Switcha ukaże się jeszcze w tym roku!

Wersja na konsole Nintendo będzie zatytułowana ‘Eternal Collection’ i będzie zawierać rozszerzenia Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer, a także wszystkie treści, które kiedykolwiek pojawiły się w dotychczasowych wersjach. A to wszystko w cenie $59.99.

Diablo 3 dla posiadaczy Switcha będzie też zawierać specjalne, ekskluzywne przedmioty w grze:

Wersja gry na konsolę Nintendo ma pozwalać na grę multiplayer w kilku wariantach. Do czterech graczy na jednej konsoli lub bezprzewodowe połączenie na osobnych urządzeniach; użytkownicy Switcha będą też mogli skorzystać z serwisu Nintendo Switch Online, która zapewni możliwość gry online.

Więcej informacji zapewne dowiemy się na panelu Blizzarda na Gamescomie, który już za tydzień!

[Źródła: forbes.comtheverge.compolygon.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze