Uwaga na spoilery z The Last of Us 2!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 28 Kwiecień 2020
  • Komentuj 1

Spoiler w Sieci to rzecz normalna. Ja np. natknąłem się na wredny skrótowiec z ostatniego filmu z serii Star Wars. Co prawda nie przeszkodził mi on w „cieszeniu się” z seansu, ale jednak tak przykro, że ktoś pozbawił mnie „przyjemności” zwieńczenia kolejnej trylogii. Jeśli zatem chcecie uniknąć podobnego losu, ale związanego z The Last of Us 2 (w sumie to The Last of Us Part II) to miejcie się na baczności!

The Last of Us 2, czyli spoilery, wszędzie spoilery!

W Sieci pełno teraz spoilerów, związanych z nadchodzącym The Last of Us 2. Dlaczego? Z plotek wynika, że Naughty Dog nie zapłaciło jednemu z testerów, a teraz w ramach odwdzięczenia się, postanowił upublicznić w Internecie informacje na temat najważniejszych wydarzeń oraz samego zakończenia gry. Nie wiadomo ile jest w tym prawdy, ale faktem jest, że w Sieci nie brakuje spoilerów na temat fabuły The Last of Us 2.

Z tego powodu miejcie się na baczności i uważajcie w co klikacie. W zasadzie samo przeglądanie Internetu naraża Was na niebezpieczeństwo zaspoilerowania sobie historii (ja już jestem ofiarą tego aktu), bowiem o kreatywniejsze trolle umieszczają wątki fabuły The Last of Us 2 w totalnie losowych miejscach. Nawet memy nie są wolne od tego procederu, więc bądźcie ostrożni!

Samo The Last of Us 2 w tym wszystkim otrzymało chociaż datę premiery. Sony ostatnio ją przesunęło i nie dało konkretnego terminu, ale deweloper zmienił zdanie właśnie po tym spoilerowym fiasku. Grę otrzymamy zatem już 19 czerwca. Niecały miesiąc później pojawi się Ghost of Tsushima, a dokładnie 17 lipca. Tytuł ten padł tą samą ofiarą co The Last of Us 2, więc również uważajcie.

Oczywiście wszystkie spoilery mogą okazać się fałszywe, a całość to jeden, wielki żart, chociaż nic na to nie wskazuje. Warto jednak brać to pod uwagę, a już zwłaszcza, gdy traficie na przeciek fabuły i niekoniecznie przypadnie on Wam do gustu, tak jak np. mi!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze