Szanse na The Last of Us 2 w listopadzie

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Maj 2019
  • Komentuj 3

Za dwa tygodnie rozpoczynają się targi E3, na których w tym roku zabraknie Sony. Jedna z najważniejszych konferencji tego wyjątkowego święta graczy została przez Japończyków podzielona na kilka mniejszych pokazów o nazwie State of Play. Pierwszy z nich wystartował w marcu, ale wygląda na to, że już w czwartek pojawi się kolejny epizod, który przyniesie nam prawdziwą bombę, która może przyćmić nawet E3!

Według hiszpańskiego oddziału Gamereactora, załoga Sony puściła parę z ust i zapowiedziała kolejne State of Play na nadchodzący czwartek. najważniejsze jest jednak to, co planują na nim pokazać. Podobno pojawi się nowy materiał z The Last of Us: Part II zapowiadający datę premiery gry na listopad tego roku, oraz co całkiem możliwe, nowy materiał z Deadth Stranding, które enigmatyczny teaser wczoraj wrzucił Kojima.

Możemy więc spodziewać się, że przed samym E3 Sony zacznie torpedować konkurencję, pokazując swoje czołowe produkcje od Naughty Dog i Kojimy. Wciąż warto jednak pochylić się nad tematem konsol nowej generacji, bo to ich zapowiedź i możliwości jakie niosłyby dla obu gier są tutaj kluczowe. Jak wiadomo to gry sprzedają konsole, nie odwrotnie, więc wszystkie te premiery muszą zostać zmyślnie powiązane w czasie. Czy listopadowa premiera The Last of Us: Part II może sugerować rychłą zapowiedź premiery PlayStation 5?

The Last of Us 2 - premiera w listopadzie

Informację o pokazie The Last of US: Part 2 potwierdza jednak kolejne źródło Legion De Jugadores, którego dziennikarze podzielili się wieścią o tym, że nowe State of Play odbędzie się 30 maja i właśnie na nim poznamy date premiery gry Naughty Dog. Czy to wszystko okaże się prawdą, przekonamy się już za dwa dni.

[Źródło: legiondejugadores.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze