Uwaga na przejściu!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Uwaga na przejściu!

Uwaga na przejściu!

Patrzymy w lewo, prawo i znowu lewo - tak uczyli nas przechodzenia przez jezdnię w przedszkolu. Umiejętność na pewno przyda się na nowej mapie w Overwatchu o nazwie Oasis, która zabiera nas na Bliski Wschód. Oasis na razie jest dostępna na serwerach testowych dla graczy na PC. Największą nowością wydają się być pędzące przez mapę samochody, których kierowcy nie zamierzają zwalniać kiedy przed ich maską znajdzie się jakiś pieszy. Samochody są pierwszym ruchomym elementem gry, który jest w stanie zabić gracza. Kiedy więc będziecie w środku bitwy warto przy przechodzeniu przez ulicę się rozglądnąć. Zresztą Blizzard przygotował film, na którym zaprasza Was na wycieczkę po oazie:
Choć Oasis to nie tylko szalony bliskowschodni ruch. To także jumpady, czyli platformy, na których gracz jest wyrzucany wysoko w powietrze - gracze w Quake 3 Arena na pewno odnajdą się tutaj bez trudu. Ale Oasis to także uczta dla oka, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się wnętrzom. Centralnym i wydaje się najważniejszym punktem mapy jest sporych rozmiarów wieża, ale zwiedzimy także przyjemnie wyglądające ogrody. W filmie zwraca się także uwagę na dwa spawnpointy - restaurację i muzeum. ''Oasis to jedno z najbardziej zaawansowanych miast na świecie, klejnot wyrastający z arabskiej pustyni'' napisał Blizzard w opisie mapy na swojej stronie. ''(Oasis to -przyp. red) Pomnik ludzkiej pomysłowości i wynalazczości, naukowcy i akademicy z całego regionu założyli miasto poświęcone niczym nie ograniczonemu postępowi naukowemu''. ''Miasto i jego mieszkańcy zarządzani są przez Ministrów, grupą genialnych umysłów, którzy posiadają wiele tajemnic ściągając na siebie uwagę największych światowych organizacji'' możecie przeczytać na stronie Blizzarda. Jak wspomniałem na początku mapa jest na razie dostępna jedynie dla PCtowców, ale w grudniu ma pojawić się na pozostałych platformach.

Na razie na Oasis zagracie tylko na PC, konsole muszą poczekać

Na razie na Oasis zagracie tylko na PC, konsole muszą poczekać

[źródło: playoverwatch.com, pcgamer.com, Overwatch Central]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze