Jak (nie)spędzić świąt.

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Grudzień 2017
  • Komentuj 7

Facet, który odpowiada za Overwatcha, twarz Blizzarda, ulubieniec tłumu i święty Mikołaj wszystkich graczy. Jeśli czegoś się spodziewałam, to tego, że zagra w zimowy event w OV. Zrobił coś całkiem innego...

Kiedy my grzecznie jedliśmy nasze wigilijne kolacje, otwieraliśmy prezenty i przytulaliśmy sie do bliskich, Jeff siedział samotnie w fotelu, otoczony Blizzardowymi gadżetami i trzaskającym w kominku ogniem.

Jeśli nie wiecie o co chodzi, to jest to tak zwany Yule log (czyli taki filmik robiący klimat świąt, najczęściej z kominkiem i kolędami w le). Jeff siedział tak prawie 10 godzin, towarzysząc widzom Twitcha oglądających jego rozmyślania na streamie. Zapis ze streama możecie zobaczyć niżej. 

Oglądaj Overwatch Yule Log Featuring Jeff Kaplan od użytkownika PlayOverwatch na www.twitch.tv

Ta dziwna praktyka świąteczna do tej pory zderza się z mieszanymi komentarzami widzów. Zamienił z nimi raptem kilka słów wyjaśnienia, sięgnął po ciasteczko i kilka razy zmienił pozycję. 

W czasie świątecznej posuchy w branży, nawet siedzący Kaplan staje się atrakcją. :D

Leniuchujecie i obżeracie się, jak na święta przystało? Jakie gry przyniósł Wam Mikołaj? A może spędzicie kolejne 10h z Jeffem? Dalej życzymy Wam Wesołych Świąt!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze