Unrailed! z datą premiery na PC i konsole

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 20 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Unrailed! to prawdziwy sprawdzian przyjaźni: gracze współpracują w lokalnym lub sieciowym trybie wieloosobowym dla maksymalnie czterech osób. Ich zadaniem jest poprowadzić swój pociąg przez niebezpieczny teren pełen przeszkód i wpływów przyrodniczych, aby dotrzeć do stacji końcowej. I wierzcie mi na słowo, jest to o wiele trudniejsze, niżli mogłoby się wydawać!

Unrailed! wystawi Waszą przyjaźń na próbę!

Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut ogłaszają premierę pełnej wersji zwariowanej, kooperacyjnej gry zręcznościowej Unrailed! Tytuł wyjdzie z fazy wczesnego dostępu na Steamie 23 września i ukaże się nie tylko na PC, ale także na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

W Unrailed! liczy się przede wszystkim teamwork. Komunikacja i współpraca w zespole mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia wystarczająco dużej ilości zasobów, aby zbudować nowe tory, zatrzymać przegrzanie pociągu i przegonić dzikie zwierzęta. Bez szybkiego podejmowania decyzji i planowania strategicznego pociąg może się szybko wykoleić, co sprawia, że ​​gra jest jeszcze trudniejsza szczególnie w trybie versus, w którym chodzi o zbudowanie jak najdłuższego toru. 

W dniu premiery Unrailed!, w grze dostępny będzie zupełnie nowy biom i dodatkowe wagony. Nowy biom na Marsie jest jak dotąd najtrudniejszym wyzwaniem, obejmującym niebezpieczne, bezwodne środowisko z tajemniczą istotą, która blokuje ścieżkę i strzela do pociągu. Gracze muszą dobrze wykorzystać swoje tarcze energetyczne i zdolność latania, aby uniknąć katastrofy w kosmosie.

Pełna wersja gry na PC i konsole będzie także zawierała wszystkie aktualizacje, które zostały zaimplementowane w fazie wczesnego dostępu na Steamie. Polecam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze