Ubi włazi graczom PC w tyłek

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Styczeń 2018
  • Komentuj 7

Trochę wazelinki nie zaszkodzi co Ubi? Studio wrzuciło do sieci film, w którym rozpływa się na grami na PC. Serio, od ilości słodkości jaka wylewa się z filmu dostaniecie cukrzycy.

Nie wiem skąd u Ubisoftu nagle taka miłość do PC skoro w ostatnich latach ich gry wydawane na blaszaki generalnie nie spełniały wszystkich oczekiwań graczy. Tak, ostatnimi czasy jest znacznie lepiej, ale szczerze Wam powiem, że nie zauważyłem żeby Ubi traktowało PCty inaczej niż konsole. 

A jednak okazuje się, że to właśnie PC są u Francuzów najbardziej kochane. Tak przynajmniej wynika z filmu jaki niedawno trafił do sieci. Ilość lukru, zachwytów i pochlebstw na temat PCtów to chyba absolutny rekord jeśli idzie o włażenie blaszakom (i ich właścicielom) do tyłka. Z filmu dowiadujemy się między innymi, że PC oznaczają ogromną różnorodność, najnowsze technologie, a możliwość dostosowania każdego blaszaka pod swoje własne wmagania jest czymś niesamowitym. Bla, bla, bla... Zresztą lepiej zobaczcie sami:

Dlaczego PC jest tak nagle ukochane przez Ubisoft? Nie czarujmy się - wszyscy dobrze wiedzą, że chodzi o kasę. Bo jeszcze nie tak dawno temu, przy okazji premiery The Division, Ubi aż tak PCtów już nie kochało. O co chodzi dokładnie? Blisko premery jeden z deweloperów The Division stwierdził, że wersja na PC byłaby lepsza gdyby nie to, że gra musi trafić też na konsole. Później wycofywano się z tego rakiem.

Unity pamiętamy

Powiem szczerze, że martwi mnie ten filmik. Nie wiem jak jest z Wami, ale kiedy ktoś chwali coś/kogoś bez jakiegoś wyraźnego powodu (lub jeśli powodem jest wizja góry pieniędzy jakie może mu chwalenie przynieść) to automatycznie staję się diabelnie podejrzliwy.

Ubi - rób dalej swoje, pracuj nad jak najlepszymi grami, a takie filmiki zostaw dla filmowych ekip z Północnej Korei. Wiwat Wielki PC! Niech żyje nam innowacyjny i przecudowny PC i jego gracz! Wielbimy Cię Najwyższy PC! Swoją drogą ciekawe czy niedługo będziemy mogli zobaczyć film utrzymany w podobnych klimatach, tyle że na temat konsol. Naprawdę, w ogóle bym się ne zdziwił. 

Ubi z PC to teraz wielkie ziomki ;)

[źródło: youtube.comdestructoid.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze