Ubi sypie prezentami

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2017
  • Komentuj 9

No to jak miśki? Byliście grzeczni w tym roku? Chyba tak, bo Mikołaj szaleje!

Ubisoft powoli przyzwyczaja nas do darmowych gier. Większość Asasynów została już dodana do płyt dołączanych do CD-Action, część po prostu darmowo udostępniona na stronie. Fakt jest jeden, mamy w co grać. 

W tym roku dostajemy aż trzy darmowe tytuły. I to wcale nie byle jakie...

Jeśli wciąż Wam mało asasyńskich przygód, to TUTAJ możecie zdobyć Black Flag. Jeśli wolicie pod PCtową choinką znaleźć World in Conflict, to przejdźcie TUTAJ.

Trzecim i ostatnim tytułem jest Watch Dogs. I chociaż wydana niedawno kontynuacja przerosła jedynkę na wielu płaszczyznach, to wciąż gra się w to dobrze i zdecydowanie jeśli ktoś nie zna, to warto skusić się na taki upominek. Watch Dogs czeka na Was TUTAJ.

Korzystajcie z promocji Ubi, bo nie dla każdego Mikołaj będzie tak łaskawy w tym roku. A jeśli na Was pod świątecznym drzewkiem nie czekają żadne gry, to te 3 produkcje z pewnością zapełnią wasz wolny czas w przerwie świątecznej.

Na pobranie wszystkich trzech prezentów od Ubisoftu macie na szczęście sporo czasu. Promocja wygaśnie dopiero 23 grudnia o godzinie 11 rano. Na co czekacie? Lećcie zdobyć kilka prezentów!

[Źródło: ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze