Tytani na pierwszym zwiastunie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Lipiec 2018
  • Komentuj 2

Młodzi Tytani nieco wyrośli i już nie wyglądają na nastolatków. Pierwszy zwiastun do serialu ''Tytani'' budzi sporo emocji - jest mrocznie, krwawo, a Robin rzuca nawet mięsem!

Robin, Beast, Raven i Starfire są gwiazdami pierwszego zwiastuna serialowej adaptacji komiksu ''Tytani''. Nie zobaczycie go ani na Netflixie, ani na Amazonie, bo serial ma zadebiutować na zupełnie nowej platformie VoD DC Universe. Start bety tego projektu przewidziany jest na sierpień, a jego pełna wersja ma być dostępna już tej jesieni.

Obok Tytanów DC już teraz zaplanowało także inne serialowe produkcje na nową platformę. Już dziś wiemy, że trafi tam produkcja o Harley Quinn, Young Justice Outsiders czy Swamp Thing.

Serial, podobnie jak filmy z DC, celuje w zdecydowanie mroczniejszy ton niż jego rywale z Marvela. Robin wydaje się nie przepadać za Brucem Waynem (''Where is Batman? - Fuck Batman!''), który inaczej niż Batman nie patyczkuje się z bandziorami i nie ma problemu z wysyłaniem ich na tamten świat. Co do Beasta i Starfire, to niestety ich czas w trailerze zamyka się w kilku ułamkach sekund. Główną bohaterką wydaje się jednak Raven, która szuka pomocy Robina w rozprawieniu się z zagrażającymi światu demonami.

Jak Wam się podoba taka wizja Tytanów? Raven sprawia wrażenie trochę dziewczyny ''emo'', ale może tak się dzieje, kiedy jest się córką demona. Ciekawi mnie co myślicie o samym pomyśle na ''Tytanów'', bo u nas w redakcji niektórzy kręcili nosem na to co DC zdecydowało się pokazać.

[źródło: YouTube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze