Twórcy No Man's Sky robią kolejną grę

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Pamiętacie Hello Games i Seana Murray’a? To tamta ekipa obiecywała gruszki na wierzbie przy No Man's Sky. Rzeczywistość zweryfikowała bogate zapewnienia i okazała się wielce rozczarowująca. Czas jednak był łaskawy i pozwolił, aby No Man's Sky pokazało swój potencjał. Kilka większych aktualizacji później, tytuł ten okazuje się naprawdę udaną produkcją. Co prawda wciąż nie taką, jak obiecywano, ale teraz bez obaw można ją polecić. Więc polecam!

No Man's Sky i The Last Campfire już są – pora na nową grę od Hello Games!

Nie samym No Man's Sky ekipa Hello Games żyje. Właśnie jesteśmy po premierze ich ostatniego tytułu, The Last Campfire, który jest zupełnie innym doświadczeniem. Zdecydowanie mniejszym i skromniejszym, ale niemniej ciekawym. To przygodówka pełna zagadek logicznych o przyjemnej dla oka szacie graficznej.

Hello Games oraz Sean Murray nie zwalniają jednak tempa. Już ogłosili, że pracują nad kolejnym projektem, tym razem znacznie większym – porównywalnym do No Man's Sky. Sean Murray postanowił jednak nie rzucać słów na wiatr, więc nie zdradza szczegółów na temat nowej gry.

Czy uda im się powtórzyć sukces No Man's Sky? Mówimy tutaj oczywiście o sukcesie, bowiem 4 lata po premierze, tytuł ten cały czas znajduje się na Steamie w TOP 100, a co większe aktualizacje znacznie powiększają bazę graczy. Nie wiadomo jednak, jakie podejście będzie miało Hello Games do nowego projektu. Przy The Last Campfire nawiązali współpracę z Epic Games i wydali grę właśnie tam, a nie na Steamie – u Valve gra pojawi się gdzieś w 2021 roku.

Pozostaje zatem czekać i obserwować. Kto wie, może ekipa Seana Murray’a faktycznie zgotuje nam coś wartego uwagi?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze