Rodzinna parodia No Man's Sky

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Luty 2019
  • Komentuj 1

Free Dad Videos to kanał YouTube, gdzie ojciec wspólnie z córką pokazuje uroki rodzinnego grania. Można spędzać czas z dziećmi kreatywnie nawet przed komputerem! Są tu jacyś fani No Man's Sky?

Rozczulająca scena inspirowana grą No Man's Sky pokazuje, że wyobraźnia to najlepsze narzędzie do zabawy na świecie. Chociaż dorosli nieco zapominają jak z niej korzystać, dzieci zawsze doskonale odnajdą się w takich sytuacjach. Są naturalnymi gwiazdami i nic na to nie poradzimy w naszym wieku.

Wspaniale jest patrzeć na ojców, którzy nie tylko zarażają swoją pasją do gier potomstwo, ale również potrafią aktywnie i kreatywnie spędzać czas ze swoimi pociechami. Również ten przed monitorem. Mała Amelia skradła serca swoich widzów, wspólnie z tatą recenzując popularne gry, bawiąc się starymi konsolami, wysadzając Gwiazdę Śmierci... i coverując piosenki.

Kanał Free Dad Videos na YouTube

 W filmie gościnnie wystąpili inni YouTuberzy, Austin Creed oraz Greg Miller z Kinda Funny.

[Źródło:pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze