Grającą babcię zobaczymy w TES VI

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Kwiecień 2019
  • Komentuj 1

Bethesdo, przestań nooo…. Tak tak, Fallout 76 nie okazał się tym, czego byśmy sobie życzyli po tych deweloperach. Nie zmienia to jednak faktu, że to nie jedyna marka, którą pod swoimi skrzydłami mają ci twórcy. Jest jeszcze w końcu The Elder Scrolls z legendarnym już Skyrimem. I tak się składa, że grająca w ten tytuł babcia zostanie uwieczniona w kolejnej części!

Nie, to nie żart. Śledząc YouTube lub media growe w miarę uważnie, powinniście usłyszeć o Shirley. To staruszka, która prowadzi swój kanał na wspomnianej wyżej platformie. Podbiła serca graczy na całym świecie swoimi przygodami w Skyrimie. Ochrzczona została nawet, jako ”Skyrim Granny”.

Fani zorganizowali specjalną petycję do deweloperów, aby ci uhonorowali staruszkę w ich najnowszej produkcji. Zebrano ponad 50 tysięcy podpisów, a całe zamieszanie wzbudziło nawet zainteresowanie samego Todda Howarda, który powiedział wprost:

"She will be immortalized in the game".

Bethesda poinformowała, że 82-letnia Shirley "Skyrim Granny" Curry zostanie uwieczniona w The Elder Scrolls VI. Udostępniono specjalne wideo z procesu ”unieśmiertelniania” naszej bohaterki, a całość zgrała się idealnie z 25. rocznicą serii The Elder Scrolls.

W tym wszystkim rozbrajająca jest sama Shirley Curry, którą cieszy fakt, że ktoś będzie mógł zagrać z nią w roli NPC, przyszłej grze Bethesdy. Sama bowiem wątpi, czy zobaczymy The Elder Scrolls VI. Do tego czasu pewnie już nie będzie jej na świecie.

Miejmy zatem nadzieję, że te słowa skutecznie zmobilizują deweloperów do przyśpieszenia prac nad grą! Ile w końcu można katować już tego biednego Skyrima, prawda?

[Źródło: Bethesda]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze