Trzy dni The Division

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Grudzień 2016
  • Komentuj 4
tctd_free_weekend_ubisoft Dziś od godziny 19:00 możecie wejść do postapokaliptycznego Nowego Yorku i jako agent The Division walczyć ze skutkami światowej pandemii. Darmowe testy, które zakończą się w niedzielę o 22:00, nie obejmują zawartości z przepustki sezonowej. The Division zapowiadało się na grę przełomową, taką w którą będziemy mogli grać latami. Trailery i zapowiedzi jakie Ubisoft pokazywał przed premierą sprawiły, że do bety zapisała się rekordowa ilość graczy. Niestety szybko się okazało, że grze do ideału sporo brakuje, a do tego nękają ją cheaterzy.

Ho, ho, ho! Marry Xmas!

Ho, ho, ho! Marry Xmas!

Ale grze warto dać szansę, bo sporo od czasu premiery się zmieniło. Kilka patchy, kryjące się pod nazwą Incrusion rajdy czy darmowe DLC o nazwie ''Konflikt'' pokazały, że Ubisoft jeszcze nie spisał marki na starty. A okazja do powrotu/wypróbowania jest świetna. Podczas trzech dni trwania promocji będziecie mieli dostęp do całej, spatchowaniej już, wersji gry. Jedynym ograniczeniem jest to, że Ubisoft nie odda w nasze ręce misji z dodatku Survival, bo do tego potrzebna jest przepustka sezonowa. Testy zaczynają się o 19:00 naszego czasu, ale do Uplay'a możecie udać się choćby zaraz, bo The Division możecie ściągnąć wcześniej i tylko poczekać na sygnał od deweloperów do rozpoczęcia grania. Jeśli gra spodoba Wam się na tyle, że zdecydujecie się na zakup to Ubisoft proponuje 50% zniżki na The Divison i Season Passa.

Świetna okazja by zwiedzić Nowy York

Świetna okazja by zwiedzić Nowy York

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze