Trzecia generacja Pokemon

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Październik 2017
  • Komentuj 1

Dzisiaj w nocy Niantic Labs wypuściło kolejną aktualizację do gry. Przez całą noc ludzie z pokemongohub.net raz ekipa z The Silph Road pracowali nad tym, by odkryć w kodzie najciekawsze nowinki dla fanów. I mamy dowody na nadejście trzeciej generacji.

W kodzie znalazły się ważne informacje o nadchodzącym halloweenowym evencie. Świadczy o tym choćby plik z motywem muzyczym mapHalloweenNightMusic, który podobno brzmi podobnie do Lavender Town, miasta duchów z regionu Kanto.

Oprócz kilku innych detali w kodzie gry, które potwierdzają pojawienie się nowej generacji, najmocniejszym dowodem jest sam ekran ładowania gry. Motyw halloweenowy zawiera bowiem Gengara z pierwszej, Murkrowa z drugiej oraz Dusclopsa, Shuppeta, Banette'a, Duskulla i Sableye'a, a oni należą do przedstawicieli kolejnej generacji. 

Byłaby to cudowna okazja, by wprowadzić specjalne boxy eventowe z powiększeniami plecaka i pokedexa oraz podwojeniem stardusta. Po dwóch generacjach miejsce drastycznie się skurczyło. Znalezienie wolnego slota dla kolejnych pokemonów może stanowić nie lada wyzwanie, jeśli nie pojawiamy się regularnie w gymach. Oby twórcy przemyśleli te opcje i przygotowali dla nas wydarzenie pełne pokemonowej rozpusty!

Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie samych pokemonów duchów w trakcie eventu, by za jakiś czas dorzucić resztę nowych pokemonów. Pozwoliłoby się to zapoznać z kolejną generacją bez pośpiechu. Możliwe, że tak się właśnie stanie, gdyż w aktualizacji nie pojawiły się żadne nowe ataki dla trzeciej generacji. 

Jak to wyjdzie ostatecznie i czego dokładnie możemy spodziewać się po nadchodzącym evencie - zobaczymy. Pewne jest to, że będzie się działo i odwiedzą nas pierwsze stwory z regionu Hoenn. Naprzód Pokemon!

[Źródła: pokemon-go.plreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze