Trzeci sezon TWD w grudniu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Nowe przygody Clem dopiero pod koniec grudnia

Nowe przygody Clem dopiero pod koniec grudnia

Trzeci sezon The Walking Dead ostatecznie nie zadebiutuje w listopadzie. Telltale zapowiedziało, że pierwszy odcinek o nazwie A New Frontier pojawi się 20 grudnia. Co nieco o trzecim sezonie już wiemy. Po pierwsze dane nam będzie zagrać dwójką bohaterów - dobrze znaną Clementine oraz Javierem, o którym wiemy tyle, że jego rodzina została uprowadzona.  Po drugie akcja dzieje się na cztery lata od rozpoczęcia apokalipsy zombie. Clem jest tutaj wyraźnie starsza, a jakby tego było mało to w A New Frontier zobaczymy jeszcze synka Rebeci z drugiego sezonu imieniem AJ. AJ nie będzie co prawda grywalną postacią, zważywszy na to, że chłopak ma dopiero cztery latka, ale będzie przewijał się przez cały sezon.

Na pudełko poczekacie do lutego!

Na pudełko poczekacie do lutego!

Oprócz tego należy spodziewać się starego dobrego The Walking Dead: masy ciężkich wyborów, które rzadko kiedy prowadzą do czegoś dobrego, sporej ilości mających wpływ na wygląd gry rozmów, no i oczywiście nie można zapomnieć o wszechobecnych umarlakach. Jak wspomniałem na wstępie, gra ukaże się 20 grudnia na niemal wszystkich platformach - od PS3 i Xboxa 360, poprzez urządzenia przenośne z iOSem i Androidem, aż po PCty i konsole najnowszej generacji. Jeśli jednak swoją kopię będziecie chcieli kupić w wersji pudełkowej, to poczekacie na nią aż do 7 lutego. Jeśli ciągle nie jesteście przekonani co do gry, to pozostawiam Was wraz z Rockiem i drugim sezonem The Walking Dead:
[źródło: telltale.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze