Trash Sailors wyruszyli na pełne morze!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Trash Sailors, ręcznie rysowana kooperacyjna gra żeglarska, w której odkrywcy poruszają się po zakręconych wodach pełnych śmieci, wypływa morze na Steam, Epic Games Store i GOG. Deweloperzy z fluckyMachine i wydawca tinyBuild wzywają wilki morskie z PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch, aby dołączyły do załogi w 2022 roku.

Trash Sailors wyruszyli na pełne morze!

Świat, dotknięty przez tsunami śmiecenia, jest teraz, jak okiem sięgnąć, otoczony odpadkami. Kanapy, krzesła, telewizory i inne przedmioty gromadzą się i zalegają aż po horyzont. Zbierz do czterech członków załogi w trybie online lub lokalnym, aby oczyścić morza z Roborekinów, Śmieciokrakenów i innych zdradzieckich morskich bestii. Nie pozwól im zatopić tratwy lub, co gorsza, zjeść całej załogi!

Śmieci są kluczem do przetrwania. Wykorzystaj je do naprawy tratwy i produkcji paliwa na dalszą podróż. Wyławiaj przydatne przedmioty, które inni wyrzucili podczas żeglugi przez zatopione miasta, zamarznięte morza i zapomniane bagna. Zarzucaj szerokie sieci, aby zbierać pirackie mapy odblokowujące nowe poziomy i skrzynie skarbów wypełnione złotymi śrubkami. Za te cenne łupy można kupić broń, taką jak pistolety laserowe, które pomogą odeprzeć fale potężnych wrogów, lub reflektory odstraszające olbrzymie pająki.

Gra Trash Sailors jest już dostępna na Steam, Epic Games Store i GOG dla Windows PC w cenie 71,99 zł. Premiera gry na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch planowana jest na 2022 rok.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze