Tort dla Snake'a

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2015
  • Komentuj 3
mgsvtpp_e3_01_l Zazwyczaj kiedy jesteśmy proszeni o podanie naszego wieku przy instalacji gry jest to zwykła formalność. Ot producent chce się upewnić, że nie jesteście za młodzi na rozgrywkę. Nieco inaczej sprawa się ma w przypadku Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Sam jeszcze nie miałem okazji zobaczyć Snake'a w akcji, ale z opinii zamieszczanych w sieci wyłania się generalnie pozytywny obraz. Ale to co przygotowali producenci w ramach Waszych urodzin to prawdziwa nowość. No bo w ilu grach postacie w niej występujące złożą Wam życzenia z okazji Waszego święta? No właśnie. Dlatego nie wahajcie się podać swoich prawdziwych danych, bo w końcu, kurczę, czemu nie? Użytkownik Reddita o pseudonimie Razorgc swoje urodziny obchodził wczoraj. Kiedy skończył wykonywać zlecone mu zadanie w słuchawce Snake'a zabrzmiał głos Ocelota przyzywający go do bazy. ''Snake, musisz wracać do bazy! Pilne!'', brzmi jak kolejna misja dla naszego bohatera prawda? A nie, bo w bazie czeka na Was coś takiego:
Śpiewanie ''100 lat'' zawsze było dla mnie najbardziej krępującym momentem moich urodzin, już wolałem się z ciotkami całować. Za to Snake widać znosi to całkiem dobrze... Istnieje jeszcze jedna wersja urodzinowych życzeń, w których Ocelota zastępuje Quiet. Zgodnie ze swoją ksywką jej życzenia nie są tak rozśpiewane, ale równie satysfakcjonujące. Do tego dochodzi jeszcze profesjonalnie przycięte i odpalone cygaro:
Niby tylko życzenia urodzinowe, ale sam pomysł jest świetny! Wiadomo, że nie wpłynie to w żaden sposób na rozgrywkę, ale fajna sprawa, że producent zadał sobie trochę wysiłku i umieścił takiego easter egga w swojej grze. [źródło: reddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze