Top 5 wpadek streamerów

Live streamy to nadawane na żywo do internetu programy. Można na nich rozmawiać, grać w gry, malować lub… oglądać My Little Pony. Mimo tego, że popularność streamów wystrzeliła dopiero około 2010 roku, to mogliśmy oglądać tam już wiele niezapomnianych (dla mnie jako gracza) momentów, takich jak chociażby przeróżne turnieje e-sportowe.

Popularność frazy “Live Stream” w Google

Mimo tak wielu sukcesów, które dokonywały się na żywo, mogliśmy też obserwować wpadki, których było naprawdę wiele. Od wjazdów drużyny antyterrorystów na streamy, przez zasypianie przed włączonymi kamerami aż po… spalenie sobie domu.

Japoński streamer pod nickiem “Ushiro” lub “Daasuke” po niefortunnej serii zdarzeń spalił sobie doszczętnie mieszkanie nadając Minecrafta. Cóż… Oglądając film z tego zajścia możecie się nauczyć m. in. tego, żeby nie gasić płomieni kartonowymi pudłami.

Wiele było też przypadków drzemek na streamach. Pewien streamer znany pod nickiem “Fonzy0202” zasnął podczas grania. Zaczął dostawać dużo dotacji, niektóre nawet po kilkadziesiąt dolarów, jego publiczność wyskoczyła z 20 do 50 osób i… dostał bana od Twitcha. Uważajcie, żeby przypadkiem nie spać na streamach, bo może się to skończyć w podobny sposób.

zilianOP zbierał na streamach na nowy wózek inwalidzki. Potem nastąpiło ''cudowne'' ozdrowienie...

Zilianop zbierał na streamach na nowy wózek inwalidzki. Potem nastąpiło ''cudowne'' ozdrowienie...

Szukając faili ze streamów możemy trafić m. in. na wypadek streamerki Sary Kate, która podczas strumienia mało nie straciła oka podczas zabaw z kotem. Oprócz takich filmów, pojawiają się też takie jak “Psycho Dad Raids Stream”, czyli sfingowany zapis z audycji z Minecrafta, podczas którego tata streamera przychodzi zdenerwowany do pokoju i wyrywa swojemu synowi monitor. Mam szczerą nadzieję, że wyciągniecie z przedstawionych Wam wpadek jakąś nauczkę. Odrobina uwagi to wystarczająco aby uchronić się od, w najgorszym przypadku, spalenia sobie doszczętnie domu, a w najlepszym, od zostania internetowym pośmiewiskiem na długie lata. Bo przecież dobrze wiecie, że internet nigdy nie zapomina...

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze