The Virtuous Cycle za darmo przez pięć dni

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Tej środy Mortal Shell świętować będzie swoje pierwsze urodziny w specjalnym stylu. Tego dnia do gry trafi mocno wyczekiwane rozszerzenie The Virtuous Cycle, dodatek ten będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry, wyłącznie przez pierwsze pięć dni od premiery. Warto zatem skorzystać z okazji!

Mortal Shell The Virtuous Cycle za darmo przez 5 dni

Między 18 a 23 sierpnia, gracze będą mogli pobrać The Virtuous Cycle — pełnoprawne rozszerzenie wraz z nowym trybem roguelike, nową grywalną powłoką i nową bronią axe-kataną – zupełnie za darmo. Po zakończeniu okresu promocji dodatek zostanie przypisany do konta graczy na zawsze. Cena rozszerzenia po 23 sierpnia wynosić będzie 6.99 Euro.

Okres promocyjny, który rozpoczyna się wraz z premierą The Virtuous Cycle 18 sierpnia, dotyczy wszystkich dostępnych platform: Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Epic Games Store i GOG.COM.

18 sierpnia jest także dniem, w którym podstawowa wersja Mortal Shell trafi do sprzedaży za pośrednictwem Steam. Mortal Shell dotychczas zebrało ponad 300 000 wpisów na listę życzeń Steam, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na tej platformie. Wy również wpisujecie się w ten trend?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze