The Sims 4 za darmo na Origin

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Maj 2019
  • Komentuj 1

Jeszcze ponad 5 dni macie na to, by za darmo przytulić do swojego konta Origin darmowe The Sims 4. Symulator życia Electronic Arts oddaje w Wasze ręce na zawsze, a to kawał solidnej gry jest, więc warto się skusić!

Chociaż The Sims 4 nie nalezy do moich ulubionych części, to nie da się ukryć, że dla fanów wirtualnego życia każda część jest tak samo ważna i przeżywa swoje 5 minut. Ja do dziś z rozmiłowaniem gram jednak w pierwszą i trzecią część, ale i mi zdarzało się usiąść z moją współlokatorką (która z namaszczeniem odpalała czwartą odpala czwartą odsłonę serii, pozdrawiam Cię serdecznie!) i wspólnie testowałyśmy dla Was choćby dodatek Psy i Koty.

Darmowe The Sims 4 możecie pobrać tutaj.

Niestety, promocja obejmuje jedynie wersję podstawową, ale mimo wszystko warto dodać ją do swojego konta. Darmowe The Sims 4 możecie przypisać do konta Origin do godziny 19 do 28 maja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze